Punojm fasada

Kërkohet punë nga: .... Dje 06:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punojm fasada styrepoll izolime etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim