Punojm fasada

Kërkohet punë nga: ..... 20 Jan 07:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punojm fasada izolime styropoll etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim