Punojm keto pun dertim dhe fasada

Kërkohet punë nga: kujtim 11 Mar 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm keto pun qe 15 vite dertim dhe fasada mallter glet nr 044 489 890
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim