Punojm me Qeramik,Shkall,Uj

Kërkohet punë nga: behar 10 Tet 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm me qeramik qe 8 vite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim