Punojm me Qeramika shkall uj gur etj

Kërkohet punë nga: behar 10 Pri 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim