Kryejm keto pun

Kërkohet punë nga: ermir 30 Maj 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Të tjera
kryejm keto pun
si rrym
uje dhe kanalezimin
montimin e keramikave
montimin e laminatit si dhe nxemje qendrore moler
etj. pranojm edhe kompenzim per me shum tel 044825679
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim