Nivelizim Dreni

Kërkohet punë nga: Martir 07 Shk 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Të tjera
Punojm te gjitha punet me nivelizim, punojm dhe me kompenzim me marrveshje per me shum na kontakto ne viber +37744101561 ju mirpres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim