Shtrojm kockave.

Kërkohet punë nga: Mjeshter 29 Shk 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Të tjera
Punojm kocka , pllaka te betonit , ansore nga betoni dhe rrasa etj.Edhe zbukurime te obarreve , dhe ikemi te gjitha veglat te punes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim