Puntor dhe puntore per call center gjermanisht

Kërkohet punë nga: call center BuNa 24 Tet 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Agjentë për shitje
kerkoj urgjnt puntore dhe puntor ne call center perparsi kan ata qe kan pervoj .. por edhe ata pa pervoj nese kan motiv jane te mirepritur.. me kontaktoni ne butti.17@hotmail.com ose ne nr..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim