puntor dhe puntore per call center gjermanisht..

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: call center BuNa 22 Tet 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Agjentë për shitje
perparsi kan ata qe kan punuar ne ndonje call center ose qe kan pervoj .. numri eshte i limituar lajmrohuni sa me shpejt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim