OFROJM PUNE

Kërkohet punë nga: nn 17 Nën 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Kem nevoj per puntor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim