Punojme pune nga metali

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: isa metal 21 Gsh 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
punojm pun nga metali dyer rrethoja gilindera tarasave
mbuloja objekte nga metali muntuse po edhe statike vazhdimin e kamijanave shkurtimin e kamijanave shum gjera etej isa metal 049 832 406 ju mir presim lir e mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim