Visa-Elektro SH.P.K ( Fec.Visa Elektro SHPK )

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Visa-Elektro SH.P.K 12 Jan 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Inxhinieri
Bejm Instalimin e Rrymes ne shpia private si dhe gjithashtu ne Ndertesa te mdha Etj.
Instalim i Mbrendshem/Jashtem
Instalime te Kamerave per , Shtepi & Banesa , Lokale .
Mirmbajtje te Elektrikes
Puna e instalimit me standarde Europiane .
Firma ka provoi pune si dhe pasterti ne te gjith objektet punuese.
Kontakto per nje Rrym te sigurt.
VisaElektro SH.P.K
Dr. Liridon Shabani
Inxh,Idp.Musa Shabani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim