Kerkoj kujdestare per shpi

Kërkohet punë nga: ... 21 Pri 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
kerkoj kujdestare per shpi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim