1000 copa qeremide

Kërkohet punë nga: viber 049 196 493 02 Mar 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Te perdorura por te rujtne...jane disa edhe kulmarè...qmimi i volitshem...gjendemi te market Pepi...ne Tavnik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim