Firma BABAJ

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Firma Babaj 05 Tet 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punojm te gjitha punet te vrazhda ndertimtari p.sh. Shtepi,Banesa,Knauf,Fasada,Keramik,Laminat,Mermer, RRegullim te parqeve,oborreve dhe trotuareve,Instalim te ujit,Rrym dhe Kanlizim. Na kontaktoni...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim