Kerkoj Punë si Ndihms Puntor!!

Kërkohet punë nga: Admir 20 Pri 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kerkoj punë si ndihms puntor ne kategorin "Keramik"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim