Kerkoj Punë si ndihms puntor

Kërkohet punë nga: --- 05 Pri 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kerkoj pun si ndihms puntor per keramike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim