Kryej Keto Punen

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Elma Color 21 Shk 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kryej Keto Pun...
Ngjyrosje...
Fasada...
Glet...
Stiropoll...
Per te gjitha keto pun qe kryejm si kompani garantojm ne pun dhe kfalitet te pune ju presum ne gjdo koh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim