Maromj Dyr te oborrit , gilindera per ballkon

Kërkohet punë nga: toti 18 Tet 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
maromj Dyr te oborrit , gilindera per ballkon dhe qdo gje qe ka te bej me heker
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim