Moler

Kërkohet punë nga: Riad 03 Shk 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kryejm kto pun: ngjyrosje, gelet, Knauf, fasád. , mir elir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim