N.n.P.Musliu.com

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Arsim 09 Sht 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Bëjm rregullimin e oborreve. Shtrujarje te kubzave te betonit, rregullimin e parqeve ejt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim