NNP. VEHATRDE Mitrovicë ndertim -meremetim

Kërkohet punë nga: Ariani 09 Dhj 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Ndertim dhe meremetim. Me kualitet te lart. Shesim edhe banesa ne qytetin e mitrovices
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim