NNP.VEHATRADE Mitrovicë Ndertim Meremetim

Kërkohet punë nga: VEHATRDE Mitrovicë 03 Dhj 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Pun kualitative : ndertim. Rrym .uji. Nxemje. Mallter. Nivelizim fasad izolim keramik. Dyr dritare kualitative
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim