NNP.VEHATRADE Mitrovicë ndertim meremetim

Kërkohet punë nga: NNP.VEHATRDE Mitrovicë 03 Dhj 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Ndertim dhe meremetim me standarte europjane ndertim . Izolim .rrym. Uji. . Nxemje .nivelizim. Mallter .fasad .keramik .laminat. Dyr dritare te gjitha. Me kualitet te lart Mitrovicë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim