Ndërmarrja ndërtimore "VEHA TRADE" Mitrovicë

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Veha Trade 16 Gsh 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Ndërmarrja ndërtimore "VEHA TRADE" bënë ndërtimin dhe meremetimin e shtëpive me standarde më bashkohore.

- Ndërtim
- Izolim
- Fasadë
- Nivelizim
- Rrymë
- Ujë
- Nxemje
- Qeramikë
- Laminatë
- Granit
- Dyer dhe dritare kualitative

...Punë ekipore dhe kualitet...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim