Ndërmarrja ndërtimore "VEHA TRADE" Mitrovicë

Kërkohet punë nga: Veha Trade 01 Sht 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë

Ndërmarrja ndërtimore "VEHA TRADE" bënë ndërtimin dhe meremetimin e shtëpive me standarde më bashkohore.

Bëjmë dhe shitjen e banesave në Mitrovicë, Vushtrri, dhe Skenderaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim