Ndertim dhe meremetim

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: VEHATRADE 01 Dhj 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Ndertim dhe meremetim me standarte : rrym . Uji . Nxemje . Izolim . Fasad . Mallter keramik. dekorime te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim