Ndertim dhe meremetim

Kërkohet punë nga: Ariani 24 Krr 06:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kryejm ndertimin dhe meremetimin e shtepive me standarde bashkohore qelsat ne dor Ndrtim . Izolim . Rrym . Uji . Mallter . Gled . Rafaell . Nivelizim . Keramik . Knauf . Fasad . Me kualitet te lart
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim