Punojm Fasad Mallter Knauf Gled Rafaell

Kërkohet punë nga: Ariani 05 Mar 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punojm fasad . Mallter . Gled . Knauf . Izolime te ndryshme . Rrym . Uji . Nxemje . Nivelizim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim