Punojm rrym . Ujin dhe nxemje

Kërkohet punë nga: Ariani 31 Krr 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punojm rrym . Ujin . Nxemje me metodat me te reje instalim perfek
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim