Punojm te gjitha punt ndertimtari

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: valon 17 Pri 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm te gjitha punt ndertimtari si zid me blloka zid guri zid me tulla ogjak me tulla ogjak nxemjev qendrore kulma, riparime te kulmav per pun ju garantojm punojm ne ter teritorin e kosoves. thirrni ne 044739270
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim