Punojme Moleraj

Kërkohet punë nga: Shefqet 12 Tet 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punojm-fasada knauf me dekore suvatim glet rafaello keramike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim