Puonojm fasad mallter. kopenzim me vetura

Kërkohet punë nga: Ariani 03 Mar 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punojm mallter fasad -rrym - ujë- ndertim kocka. kompenzim me vetura 2000 -2006 audi gollf pollo Opell aster mitrovic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim