g.shabani

Kërkohet punë nga: gazi 27 Tet 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punojm knauf dekorime me knauf gled izolime fasada te jashtme dhe brenda keramike e shum pun tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim