gazi moleraj

Kërkohet punë nga: gazi 07 Dhj 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Punime me izolime te jashtme me stiropor fasada knauf gled keramik dekorime te ndryshme me knauf amstrong etj ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim