kerkoj punetor

Kërkohet punë nga: musa 13 Tet 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
kerkoj puntor fizik per pune ne fasada dhe renovime po ashtu edhe puntor me njohuri pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim