punojm me gur

Kërkohet punë nga: vllezrit berisha 11 Mar 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm te gjitha llojet e gurit rrasave e shum sherbime tjera zbukurimin e aborreve e tjer ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim