punojm te gjitha punet e ndertimtaris

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: valoni 17 Gsh 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm te gjitha punet ne ndertim te vrazhd si zid me blloka zid me tulla zid guri,, kulma, ogjak me tulla ogjak nxemjev qendrore etje punojm ne ter teritorin e kosoves 044739270
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim