punojm te gjitha punt ndertimtari

Kërkohet punë nga: valoni 25 Sht 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm te gjitha pynet e ndertimit tvrazhd si zid me blloka zid me tulla zid guri kulma, izolim te nxet me flak, ogjak nxemjev qendrore etj. per pun ju garantojm thirrni ne 044739270
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim