punojm te gjitha punt ndertimtari

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: valon 24 Shk 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm ndertimtari punt e vrazhda punojm zid me blloka zid me tulla zid guri kulma ogjak nxemjev qendrore etje per pun garantojm punojm ne ter teritorin e kosoves thirrni ne 044739270
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim