punojm te gjitha punt ne ndertimtari

Kërkohet punë nga: valon 07 Gsh 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm te gjitha punt e vrazhda ne ndertimtari si zid me blloka zid me tulla zid guri kulma ogjak nxemjev qendrore etj thirrni ne 044739270
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim