Bëjm Zbllokimin e kanalizimin / Oxhaqeve

Kërkohet punë nga: Pastrimi 07 Shk 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Punë nga shtepija
Bej zbllokimi e kanalitimit. Me mejt i cili gjindet ne foto /dhe pastroj oxhaqet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim