Kerkoj Pun

Kërkohet punë nga: edison 19 Jan 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Punë nga shtepija
Kerkoj pun qfardo pune qe oshte kum punuar dertim pastrim gjamav dhe banesav kom nevoj per pun numri im 049462991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim