Temper BELLA

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Temper BELLA 05 Mar 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Punë nga shtepija
bejm--fasada dhe izolime te fasadave-rafaello-ngjyra dhe llaqe-qeramik-dekorime prej knaufi ne te gjitha dimenzionet-suvatim i mbrendshem dhe i jashtem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim