montojna pllaka (keramika)

Kërkohet punë nga: bashkim 28 Jan 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Punë nga shtepija
montojna pllaka me cilsi me pervoj pune dhe shumvjeqare po ashtu bejm edhe montimin e ujsjellsit dhe kanalizimit gjindemi ne mitrovic per me shum kontaktoni ne numrin 044-293-675-----049-445-926
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim