CALL CENTER BUNA

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Call Center Buna 13 Nën 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Të tjera
ofrohet pune per agenta dhe agente te interesuarit duhet te din gjuhen gjermane ofrojm 30 vende lajmrohuni ne email : butti.17@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim