Izolimi ''NOTI'' bejm termo dhe hidro izolime

Kërkohet punë nga: Fatmir Rama 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Të tjera
Bëjmë termo dhe hidro izolime në mënyrë profesjonale :

Bejmë izolime :
- Te kulmeve te rrafshta
- Bodrumeve,
- Banjove,
- Terasa,
- Pishinave etj.
Bejmë izolime me material :
- GJERMAN
- (BAUDER)
- ITALIAN
- INDEX
- SOLLVEN
- MAKEDON
PUNOJME ME MATERIALET TONA POR NE RASTE TJETRA EDHE VETEM PUN DORE SIPAS MARVESHJES SE KLINETIT.

Me respek nga Fatmir Rama.( IZOLIMI NOTI )

Nr.kontaktues: 049 272 290 044 934 456

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim