Kerkoj pastruese

Kërkohet punë nga: Arben 02 Pri 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Të tjera
Kam nevoje per nje pastruese, spaku nje her ne jave, jetoj vet dhe kerkoj diken me pagese te me fshin banesen. Banoj ne Mitrovice, qender
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim