Kerkoj pune

Kërkohet punë nga: Enis 31 Jan 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Të tjera
Jam nga pjesa veriore e Mitrovices , Kerkoj pune si shites ne dyqan apo ndonje butik kam pervoj pune me shum se 4 vite , ose kerkoj pune si agjent i shitjes apo ndonje roje te mbrenshem te ndonje lokali apo marketi , gjithashtu kerkoj pun si recepcionist te ndonje hoteli , mundem te punoj ne Mitrovice Vushtrri dhe Prishtine. Di te flas gjuhen Serbo-Kroate , dhe gjuhen Angleze , dhe di te punoj me Pc ( Kompjuter ) , Ju Faliminderit
Numri im eshte : 049468590 , 049498384
dhe Viber : +38649498384
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim